Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKayıt OlPortalliLatest imagesAramaGiriş yap

Habertürk'ten geri adım!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Habertürk'ten geri adım! Empty
MesajKonu: Habertürk'ten geri adım!   Habertürk'ten geri adım! Icon_minitimePtsi Ara. 31, 2007 6:34 pm

Habertürk tv kanalında 19 Aralık 2007 Çarşamba günü yayınlanan “Aynanın Arkası” programına toplumumuzun değişik kesimlerinden önemli oranda tepkiler olmuştur. Sitemizde yayınladığımız kınama yazımızın ardından yönetim kurulumuz, Habertürk kanalına gönderilmek üzere bir yazı hazırlamış, bunu takiben, Kaffed Genel Başkanımız Cihan Candemir Habertürk yöneticilerini bizzat arayarak görüşmüştür.

Habertürk kanalı yöneticilerinin, programın yapımcısına konuyu ve Çerkes toplumunun duyduğu tepkiyi aktarmaları üzerine, yapımcı Erol Mütercimler genel başkanımızı aramış, Cihan Candemir kendisine de tepkileri ve programa neden tepki duyduğumuzu aktarmıştır. Bunun üzerine Erol Mütercimler, Çerkes toplumuna yönelik negatif bir duygusunun olmadığını ifade ederek, üzüntülerini ifade etmiş, Çarşamba günü (bugün saat:23.30’da) yapılacak olan programında konuya açıklama getireceğini belirtmiştir. Yaşanan bu gelişmelerin ardından federasyonumuz, daha önce hazırladığı tepki ve kınama yazısına yeni eklemeler yaparak, Habertürk Genel Yayın Yönetmenine iletmiştir. 26 Aralık 2007 Çarşamba günü (bugün) Habertürk tv kanalındaki “Aynanın Arkasından” programında bizimle ilgili yapılacak düzeltme bölümünü hep birlikte izlemeyi öneriyoruz.

Kafkas Federasyonu

http://www.adige.leriz.biz/

Habertürk'ten geri adım!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-